فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در يادواره شهداي ليره‌سر:

آزموده را آزمودن، خطاست/ تجربه مجدد اعتماد به آمریکا، نتیجه‌ای جز پشیمانی نخواهد داشت

شناسه خبر: NTUwODg /

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آمریکا در زمان جنگ، امتحان خود را پس داد و اینکه عده‌ای اصرار به تجربه مجدد اعتماد به آمریکا دارند، باید گفت که «آزموده را آزمودن، خطاست» و نتیجه‌ای جز پشیمانی نخواهد داشت.

به گزارش تنکابن24، سید محمد باقرزاده در يادواره شهداي روستای ليره‌سر اظهار کرد: برپایی یادواره شهدا یک فرهنگ قرآنی است که خوشبختانه در مازندران با یک همت خوب و کار تشکل‌یافته و منسجم انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه باید برای شهدا کار علمی انجام داد، متذکر شد: کمیته علمی برای 16 شهید این یادواره باید تشکیل شود تا شرح وصایای این شهدا نوشته و در اختیار مردم قرار گیرد.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، زمان جنگ و سختی را زمان تعیین دوست از دشمن دانست و خاطرنشان کرد: ما دوستان و دشمنان خود را در زمان جنگ شناختیم و سازمان حقوق بشر در زمان جنگ محک خورد.

این مسئول با ابراز بی‌اعتمادی به آمریکا، تصریح کرد: آمریکا در زمان جنگ، امتحان خود را پس داد و همان‌طور که مقام معظم رهبری (مدظله) فرمودند «آمریکا قابل‌اعتماد نیست» و اینکه عده‌ای اصرار به تجربه مجدد اعتماد به آمریکا دارند، باید گفت که «آزموده را آزمودن، خطاست» و نتیجه‌ای جز پشیمانی نخواهد داشت.

سردار باقرزاده در پایان با تأکید بر اهمیت احیا امربه‌معروف و نهی از منکر، گفت: اگر جامعه‌ای به طمع رسیدن به دنیا، دست از دین برداشته و با کفار دست سازش دهد، قطعاً دنیا و آخرت را باهم باخته است.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه