نگاهی به ویژگی‌های جدید خودروی اوپل

شناسه خبر: NTkyNzE /

با توجه به سیاست پنهان‌کارانه شرکت اوپل در مورد سرمایه‌گذاری در پروژه تولید خودروهای برقی انتظار می‌رود که خودروهای این شرکت برای اولین‌بار بار به سیستم جلوگیری از برخورد با عابر پیاده مجهز شوند.

 تنکابن24، به نقل از دیلی میل، یکی از مهمترین حق امتیازهای ثبت شده شرکت اوپل سیستم شناسایی مناطق ناشناخته و کنترل خودکار خودرو در نقاط فاقد نقشه است.

سیستم شناسایی و پردازش نقاط ناشناخته قادر است تا فاصله بین خودرو و سایر اشیاء را با سرعت بسیار بالا پردازش کرده و با تصمیم‌گیری سریع،  مسیر خودرو را تغییر دهد.

مهمترین ویژگی سیستم تشخیص موانع شرکت اوپل قابلیت پیش‌بینی واکنش خودروها و موانع عبوری برای پردازش لحظه‌ای وضعیت جدید است.

پروژه تولید خودروی برقی شرکت اوپل که تیتان نامیده می‌شود، تاکنون چند حق امتیاز انحصاری در مورد سیستم‌ شناسایی موانع و سیستم تشخیص احتمال برخورد دریافت کرده است.

شرکت اوپل در سال گذشته حق امتیاز تولید انحصاری سیستم جلوگیری از برخورد با نام  جلوگیری از برخورد با موانع چند ضلعی را نیز دریافت کرده است.  

از سال گذشته که پروژه تیتان از سوی شرکت اوپل معرفی شده تاکنون شایعات گسترده‌ای در مورد جزئیات خودروهای این شرکت منتشر شده است.

انتهای پیام

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه