رئیس جهاد کشاورزی قائم‌شهر:

348 نفر از کشاورزان قائم‌شهری تسهیلات بانکی دریافت کردند

شناسه خبر: NjE5MTE /

رئیس جهاد کشاورزی قائم‌شهر گفت: تعداد 348 نفر از خسارت‌دیدگان باغدار قائم‌شهری از تسهیلات بانکی بهره‌مند شدند.

تنکابن24، به نقل از قائم آنلاین، فرزین فرهادی طی گفت‌وگویی درباره تعامل با بانک‌های عامل جهت پرداخت تسهیلات به خسارت‌دیدگان باغ‌های مرکبات، اظهار کرد: حداکثر خدمت‌رسانی با تعامل بین جهاد کشاورزی و بانک‌های عامل در راستای خدمت به مردم در حال انجام است.

وی افزود: جهاد کشاورزی شهرستان قائم‌شهر با تلاش در جهت تسریع اعطای تسهیلات به خسارت‌دیدگان به طور جد در حال پیگیری این مهم است.

رئیس جهاد کشاورزی قائم‌شهر بیان کرد: باغدار کشاورز محسوب می‌شود و طوفان و برف نابه‌هنگام خسارات جدی را به بخش کشاورزی وارد ساخته است.

این مسؤول ادامه داد: در این باره از روسای بانک‌های عامل خواستاریم تا همکاری بیشتری در اعطای تسهیلات به کشاورزان را انجام دهند.

فرهادی با اشاره به تعداد مراجعه‌کنندگان به بانک‌ها، جهت تمدید تسهیلات خسارت‌دیدگان از محل تبصره 13 بودجه سال 95، خاطرنشان کرد: تعداد 348 نفر برای دریافت تسهیلات به بانک‌های مختلف مراجعه کردند که به تفکیک بانک‎ها، از کشاورزی مرکزی و قراخیل 261 نفر، بانک سپه 13 نفر، بانک توسعه تعاون 3 نفر، بانک ملی 16 نفر، بانک ملت 15 نفر، بانک رفاه 7 نفر، مهر اقتصاد 4 نفر، مهر ایران 2 نفر، صادرات 24 نفر، صندوق کار افرین امید یک نفر، پارسیان یک نفر، پست بانک یک نفر و انصار یک نفر تسهیلات دریافت کردند.

وی در پایان گفت: فرم تاییدیه این تعداد از ردیف کارگروهی خارج و به بانک‌های عامل جهت دریافت تسهیلات اعلام شده است.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه