کارشناس فرهنگی:

مبلمان شهری در فریدونکنار ناهمگون است/ لزوم ورود شورای شهر و شهرداری در تغییر مبلمان شهری

شناسه خبر: NjIwMzI /

کارشناس فرهنگی با تاکید بر اینکه شورای شهر و شهرداری باید در تغییر مبلمان شهری ورود پیدا کند، گفت: مبلمان شهری در فریدونکنار ناهمگون است.

 تنکابن24، به نقل از بصیرنیوز، مهدی طالب‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: در فریدونکنار تبلیغات محیطی ناهمگون است.

وی تصریح کرد: با توجه به فضای مبلمان شهری و گردشگرپذیر بودن فریدونکنار، متاسفانه در این شهرستان، شاهد تبلیغات یکسان از سوی اصناف، واحدهای تجاری و در محموع این شهرستان نیستیم.

این کارشناس فرهنگی افزود: یک گردشگر در این شهر هرگز تبلیغات یکسانی در این شهرستان نمی‌بیند که فضای فریدونکنار را غیرمتحرک ساخته است.

طالب‌نژاد گفت: از سوی دستگاه‌های اجرایی به ویژه ارشاد، باید نگاه ویژه‌ای به این امر داشته باشند چرا که بی‌تردید بحث تبلیغات در دید گردشگر و هر بیننده‌ای می‌تواند در ایجاد روحیه و زندگی شهری تاثیر فراوانی ایجاد کند.

وی خاطرنشان کرد: اگر با نگاهی وسیع به این موضوع بنگریم متوجه می‌شویم که در عصر ارتباطات، تبلیغات همگون و همسان محیطی می‌تواند در جذب گردشگر و تغییر فضای مبلمان شهری تاثیر فراوانی ایجاد کند.

این کارشناس فرهنگی با اشاره به نقش شورای شهر در زیباسازی و ایجاد فضایی شاد در شهر، گفت: این نهاد به همراه شهرداری در پیشانی تصمیم‌سازی تبلیغات شهری هستند و باید در این زمینه ورود پیدا کنند.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه