امام‌جمعه تنکابن:

اقدامات بزدلانه و تروریستی دشمن موجب هم‌دلی و وحدت بیشتر مردم می‌شود

شناسه خبر: NzA3ODI /

امام‌جمعه تنکابن یک‌صدا شدن امروز همه اقشار با هر فکر و اندیشه را، نتیجه ترور اخیر دانست و گفت: این وحدت و یکپارچگی مخصوص نظام جمهوری اسلامی ایران است و تنها در این کشور است که اقدامات بزدلانه و تروریستی دشمن موجب هم‌دلی و وحدت بیشتر مردم می‌شود.

به گزارش تنکابن24، حجت‌الاسلام عبدالعلی پور اکبر در خطبه‌های نماز جمعه این هفته به حادثه‌ی تروریستی حرم امام راحل و مجلس شورای اسلامی اشاره و اظهار کرد: این حادثه نشان داد نیروهای ما مقتدر و آماده‌اند و به‌موقع توانستند تروریست‌ها را مهار کنند.

وی به نیروی انتظامی و سپاه دست‌مریزاد گفت و عنوان کرد: نیروی انتظامی فداکار و سپاه قهرمان هر دو باقدرت، دشمنان را سر جای خود نشاندند.

امام‌جمعه تنکابن در ادامه با بیان اینکه در طول این 38 سال، ترور در ایران نتیجه کاملاً معکوس داشته، تأکید کرد: تقویت و استحکام نظام، بیداری، وحدت و یکپارچگی مردم بعد از ترورها همیشه بیش از قبل آن بوده است.

این مسئوول ترور شهید بهشتی و امام خامنه‌ای را نمونه‌ای از آن برشمرد که حضرت آقا با استقبال شدید مردم، کاندید ریاست جمهوری شد و رأی بالایی آوردند.

حجت‌الاسلام پوراکبر یک‌صدا شدن امروز همه اقشار با هر فکر و اندیشه را، نتیجه ترور اخیر دانست و یادآور شد: این وحدت و یکپارچگی مخصوص نظام جمهوری اسلامی ایران است و تنها در این کشور است که اقدامات بزدلانه و تروریستی دشمن موجب هم‌دلی و وحدت بیشتر مردم می‌شود.

وی در ادامه خطاب به افرادی که دهه 60 را زیر سؤال می‌بردند، گفت: آن زمان به‌مراتب بدتر ازآنچه امروز اتفاق افتاد بود و مردم امنیت نداشتند. اتوبوس‌ها به آتش کشیده می‌شد، قطار و راه‌آهن را منفجر می‌کردند و مردم غیرنظامی قربانی می‌شدند.

خطیب جمعه تنکابن متذکر شد: کسانی که در دهه 60 مجری و دخیل در اعدام‌ها بودند، امروز خودشان آن وقایع را زیر سؤال بُرده‌اند!

این مسئوول به سخنان هاشمی رفسنجانی استناد کرد و گفت: اگر شما ایشان را مقتدای خود می‌دانید، در جریان باشید که آقای هاشمی نیز این افراد را مفسد فی‌الارض دانست و حکم به اعدام آنان داد.

حجت‌الاسلام پوراکبر افزود: توپ را به زمین چه کسی می‌اندازید؟! چرا در وحدت و یکپارچگی‌ای که جهان را به حیرت درآورده، طبل اختلاف می‌زنید؟!

وی همه‌ی این ترقه‌بازی‌ها را برای یک هدف دانست و خاطرنشان کرد: همه‌ی ترقه‌بازی برای حفظ امنیت اسرائیل است و برای این هدف، امت اسلام را به با یکدیگر درگیر می‌کنند.

امام‌جمعه تنکابن در پایان خواستار برگزاری هرچه باشکوه‌تر راهپیمایی روز قدس شد تا پاسخ شایسته‌ای باشد به این مزدوران آمریکا و اسرائیل.

 

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه