امام‌جمعه تنکابن:

حضرت آقا فرمان آتش به اختیار داد/ هر محله یک ستاد مبارزه با تهاجم فرهنگی شود

شناسه خبر: NzE0NzA /

امام‌جمعه تنکابن گفت: حضرت آقا فرمان آتش به اختیار داد. حالا وارد میدان شوید و منظر کسی نمانید. هرکس در هر محله‌ای که هست، یک ستاد مبارزه با تهاجم فرهنگی راه بیندازید.

به گزارش تنکابن24، حجت‌الاسلام عبدالعلی پوراکبر در خطبه‌های نماز جمعه این هفته، ضمن عرض تسلیت شهادت امام اول شیعیان حضرت علی (ع) بر دو موضوع تأکید کرد و گفت: اقامه نماز اول وقت و امربه‌معروف و نهی از منکر مورد سفارش همه ائمه اطهار بود.

وی افزود: ما چطور شیعه علی‌ای هستیم که فرقش در محراب شکافت و حسینی که در میدان نبرد نماز جماعت اقامه کرد اما در وقت اذان، مغازه و دکان‌هایمان را برای این فریضه واجب تعطیل نمی‌کنیم؟!

امام‌جمعه تنکابن در ادامه به سالروز تشکیل جهاد سازندگی اشاره کرد و یادآور شد: نقش این جهاد در اقتصاد کشور بی‌بدیل است.

این مسئوول تنها راه دستیابی کشور به استقلال را، کم کردن وابستگی‌های نفتی دانست و عنوان کرد: باید سعی شود تا محصولات کشاورزی را به مرحله‌ی صادرات برسانیم و این بخش را تقویت کنیم تا هم تحریم‌ها شکسته شود و هم به خودکفایی برسیم.

حجت‌الاسلام پور اکبر تقویت بخش کشاورزی را علاوه بر موارد فوق، جهت حل معضل بیکاری و مهاجرت جوانان روستا به شهرها را تأثیرگذار دانست و خاطرنشان کرد: 15 نهاد به صنعت کشاورزی وابسته است که باید همگی برای پیشرفت آن هماهنگ شوند.

وی در ادامه به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان اشاره کرد و گفت: ای عزیزان، حضرت آقا فرمان آتش به اختیار داد. حالا خود وارد میدان شوید و آستین‌ها را بالا بزنید و منظر کسی نمانید.

خطیب جمعه تنکابن تصریح کرد: حضرت آقا دیگر چطور تکلیف را اعلام کند؟! مراکز دینی و فرهنگی ما دارد بسته می‌شود. هرکس در هر محله‌ای که هست، خودش یک ستاد فرهنگی راه بیاندازد.

این مسئوول در پایان به جوانان تأکید کرد: در هر محله یک ستاد مبارزه با تهاجم فرهنگی به راه بیندازید در غیر این صورت خطر همه‌جا را فرامی‌گیرد.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه