جلسه مخفیانه انتخاب شهردار کرمانشاه بی‌نتیجه ماند

شناسه خبر: Nzc5ODY /

جلسه مخفیانه اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه برای انتخاب شهردار باز هم بی‌نتیجه ماند.

 تنکابن24 به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، جلسه انتخاب شهردار عصر روز گذشته در شرایطی برگزار شد که خبرنگاران برای نیم ساعت به بیرون جلسه راهنمایی شدند، اما پس از 90 دقیقه انتظار خبرنگاران، سخنگوی شورای اسلامی شهر کرمانشاه اظهار داشت: جلسه به وقت دیگری موکول شده است.

 

ابراهیم مرادی افزود: هشت گزینه برای تصدی سمت شهردار کرمانشاه مدنظر هستند اما، برای مصاحبه با این افراد نیازمند زمان هستیم، ممکن است افرادی از این لیست برای شهردار شدن رضایت نداشته باشند.

 

مرادی با اشاره به اینکه تا پایان هفته جلسه علنی انتخاب شهردار را اعلام می‌کنیم، ادامه داد: باید بهترین فرد برای سکان‌داری مدیریت شهری انتخاب شود.

 

بر اساس گزارش فارس، جلسه امروز بدون اطلاع‌رسانی که روز گذشته از سوی سخنگوی شورای اسلامی شهر کرمانشاه مورد تاکید قرار گرفته بود، برگزار شد، اینبرای دومین بار است که عدم صداقت طیفی از شوراییان با اصحاب رسانه مشخص می‌شود.

 

جلسه مخفیانه اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه گویا برای انتخاب شهردار کرمانشاه باز هم بی‌نتیجه مانده است.

 

نعمت مرادی نخستین گزینه، آرام حمیدی دومین گزینه و علی قبادی سومین گزینه موردنظر برخی از اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه هستند که باید به ارائه برنامه‌ها و نظرات خود بپردازند و در نهایت با رای اکثریت شهردار کلان‌شهر کرمانشاه انتخاب شود.

 

انتهای پیام/

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه