رخنه پیچک سبز فتنه در فرمانداری ویژه تنکابن/ خط قرمزی که در این شهر نادیده گرفته شد

شناسه خبر: NzgzMzY /

فتنه یعنی انقلاب، بی انقلاب و یعنی حرکت برای نابودی دستاوردهای آن. متأسفانه برخی دولتمردان به فعالین فتنه توجه ویژه داشته و راه را برای ورود آنان به مسئولیت‌های مهم بازکرده‌اند که نمونه‌های آن را در فرمانداری ویژه تنکابن شاهد هستیم.

به گزارش تنکابن24، ماهیت عمده از تشكیل یك حزب یا جناح سیاسی مشاركت فعال در قدرت و تأثیرگذاری در تصمیم‌گیری‌های كلان كشورش است.

حال چنانچه این جریان سیاسی در مقاطعی مهم علم مبارزه و نه مخالفت را با حاكمیت مركزی برداشته و مردم را تحریك به قیام علیه حكومت كند، نه‌تنها نمی‌تواند مشاركتی محسوس در قدرت سیاسی داشته باشد بلكه باید عطای حضور در حاكمیت را برای همیشه به لقایش ببخشد.

 

فتنه‌ای شوم از دل اصلاحات

نمونه واقعی چنین موضوعی را می‌توان در داخل كشورمان هم جست‌وجو كرد. با مرور نوع فعالیت و عملكرد یكی از جریان‌های سیاسی در داخل كشور می‌توان به این نكته رسید كه آن‌ها نه‌تنها صلاحیت حضور در قدرت را نداشته بلكه از سوی مردم هم طردشده و این جامعه است كه دیگر حضور افراد وابسته به این جناح را در مراكز حساس و مهم نظام برنمی‌تابد و وجود آن‌ها در مسئولیت‌های خطیر را زنگ خطری برای نظام و كشور به‌حساب می‌آورد چراكه آن‌ها در طول سال‌های اخیر عَلم مبارزه با نظام و جنگ با منافع جامعه را برافراشته‌اند.

حرف از جریان موسوم به اصلاحات است كه از سال 76 به بعد تلاش كرده فعالیت‌های سیاسی خود را به اهدافی مانند براندازی تغییر حالت داده و نقش یك جریان داخلی مقابل و رودرروی حاكمیت را بازی كند كه نمونه بارز آن را می‌توان اتفاقات پیچیده بعد از انتخابات سال 88 دانست.

در آن كارزار رهبران این گروه سیاسی تلاش كردند با كمك كشورهای غربی نظام اسلامی را ساقط كرده و برای پیشبرد این هدف از مبارزه مسلحانه علیه نظام گرفته تا پروژه كشته‌سازی و اردوكشی‌های خیابانی را در دستور كار قرار دادند كه البته بعد از هشت ماه نبرد همه‌جانبه علیه حاكمیت هیچ توفیقی را هم به دست نیاوردند.

بعد از خاتمه فتنه آن سال، مدیران و افراد معروف این جریان تلاش كردند با پرده‌پوشی اقدامات گذشته خود، براندازی نظام را در قالب‌های جدیدتری كه در سطح استانداری و فرمانداری‌هاست به جلو هدایت كنند چراكه این جریان كه از سوی مردم طرد شده بود، توانسته تعداد قابل‌توجهی از نیروهای تندرو و ساختارشكن خود را در لایه‌هایی از دولت نفوذ دهد تا بلكه بتواند بازهم در بالاترین سطح حاكمیت ایفای نقش كرده و طرح فروپاشی نظام را با كیفیتی بهتر از گذشته صورت دهد.

 

حق‌الناسی که حفظ شد

«نفوذ»، «فتنه» و «حق‌الناس» سه کلیدواژه مهم در بیانات رهبر معظم انقلاب است که هر کس از ظن خود درباره این سه واژه مهم به اظهارنظر و تحلیل می‌پردازد و برخی اشخاص و گروه‌های سیاسی نیز با مصادره به مطلوب کردن یکی، دو مورد دیگر را منکر می‌شدند.

رهبر معظم انقلاب در تاریخ‌های 24 خرداد 92، 18 شهریور 94 و 14 دی 94 در تبیین «حق‌الناس بودن رأی مردم» سخن گفتند و در مقابل کسانی که قصد مصادره به مطلوب و استفاده سیاسی و جناحی از کلیدواژه حق‌الناس را داشتند، تأکید کردند:

« ایستادگی در مقابل اصرار عده‌ای برای ابطال نتیجه انتخابات 88 نیز نمونه‌ای از دفاع از حق‌الناس بود».

 

نفوذ موریانه‌ها در ارکان نظام

همچنین در دیدار ائمه جمعه که برای بار سوم به تبیین عمیق‌تر مصادیق حق‌الناس بودن رأی مردم پرداختند، بر هوشیاری مردم در مقابل «نفوذ» نیز تأکید و تصریح کردند:

 «اگر برفرض، عنصری نفوذی در مجلس خبرگان و یا مجلس شورای اسلامی یا دیگر ارکان نظام وارد شود مانند موریانه از داخل پایه‌ها را می‌جود و سست می‌کند. باید در افکار عمومی در این زمینه روشنگری کرد».

 

رهبر معظم انقلاب بعد از انتخابات 88 هم بیش از صدبار در تبیین فتنه صحبت فرمودند، همان فتنه‌ای که برخی اشخاص با نامه بدون سلام و والسلام قصد داشتند، 40 میلیون رأی حق‌الناس را باطل کنند و یک کلمه در دفاع از «حق‌الناس بودن 40 میلیون رأی مردم» سخن نگفتند.

تا زمانی که مانع نفوذ و فتنه دشمن نشویم نمی‌توانیم از حق‌الناس بودن رأی مردم سخن بگویم چون اگر با نفوذ، فتنه رخ بدهد، فتنه گران دیگر برای رأی مردم ارزشی قائل نخواهند بود که از حق‌الناس بودن آن بخواهیم سخن بگویم. فتنه گران نه یک رأی و دو رأی بلکه اگر توان داشته باشند و به آن‌ها اجازه داده شود 40 میلیون رأی را باطل می‌کنند و آبی هم رویش می‌خورند! تا طراحان نفوذ و فتنه به اهداف خود برسند.

لذا اولاً برای درک بیانات رهبر معظم انقلاب باید این سه واژه را باهم و در یک منظومه واحد قرار داد، چراکه سه موضوع نفوذ، فتنه و حق‌الناس پازل‌های یک نقشه و بازی دشمن است و تحلیل هریک از این سه موضوع به‌تنهایی بدون توجه به دو موضوع دیگر فهم درستی از هشدارهای رهبر معظم انقلاب به ذهن متبادر نمی‌کند.

باید توجه کرد که حق‌الناس در فضای سیاسی کشور فقط مخصوص زمان انتخابات و مسائل انتخاباتی نیست، بلکه «جلوگیری از نفوذ دشمن» نیز مصداق عینی حق‌الناس است. جلوگیری از توطئه‌های دشمنان برای خدشه وارد کردن بر استقلال کشور نیز حق‌الناس است. جلوگیری از تحریف امام (ره) و خط امام و شهدا هم حق‌الناس است. جلوگیری از میدان دادن به نیروهای فتنه‌گر و ضدانقلاب و جلوگیری از نفوذ آن‌ها هم حق‌الناس است و ...

 

مدعیان دفاع از دولت تدبیر و امید بدانند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همچنین «دخالت ندادن مسئله رفیق‌بازی و جناح‌بازی در انتخاب افراد با معیار شایستگی حقیقی را ازجمله موارد رعایت حق‌الناس عنوان کردند» یعنی افراد باید توانایی‌ به ذات داشته باشند و نخواهند در سایه حزب‌بازی برای خود توانایی اثبات کنند.

امروزه مدعیان دفاع از دولت تدبیر و امید باید بپذیرند که پیروزی حجت‌الاسلام حسن روحانی چندان ارتباط مؤثری با جنبش سبز و فتنه و فتنه گران نداشته و ندارد؛ چه آنکه خود آقای روحانی نیز در بهمن‌ماه سال 89 به‌شدت علیه این جنبش موضع گرفته و در سخنانی علیه حوادث 25 بهمن که برای طرفداران این جنبش یک روز مهم محسوب می‌شود، گفت:

«حرکت ۲۵ بهمن گروهی فریب‌خورده کاملاً محکوم است و قوه قضاییه باید بر اساس وظایف ذاتی خود نسبت به این حرکت ضدانقلابی اقدام کند... درواقع این حركت ضد اسلامی و ضد ملی، از یک‌سو می‌خواست فریاد قاطعانه ملت ایران در روز ٢٢ بهمن را تحت‌الشعاع قرار داد و از سوی دیگر وسیله‌ای برای انحراف افكار مردم منطقه از دشمنان اصلی یعنی آمریكا و رژیم صهیونیستی و شكست اخیر آنان گردد... درحالی‌که مردم در روز ٢٢ بهمن به شكلی كاملاً باشکوه حمایت خود را از حرکت‌های آزادی خواهانه در منطقه اعلام كرده بودند، اقدامات نابخردانه و فتنه گرانه صورت گرفته در روز ٢٥ بهمن تنها به نفع استكبار و ضدانقلاب بود.».

 

رخنه پیچک سبز فتنه در فرمانداری ویژه تنکابن

متأسفانه بعضی از دولتمردان به فعالان فتنه و شرکای آن و همچنین ساکتین فتنه توجه ویژه نموده و راه را برای ورود آنان به مسئولیت‌های مهم در بدنه دولت باز کرده‌اند و این دلیل اصلی ناکارآمدی دولت است که نمونه آن را در فرمانداری ویژه تنکابن شاهد هستیم.

"سمیه ع"، پس از پایان تحصیلات متوسطه در دانشگاه آزاد چالوس در رشته کارشناسی علوم سیاسی فارغ‌التحصیل شد. وی به دلیل شرایط سیاسی دانشگاه به جریان دوم خرداد و باند مشارکت ورود کرد و کارشناسی ارشد خود را در تهران به پایان رساند.

دو تن از اساتید دانشکده علوم سیاسی چالوس که اهل غرب استان هستند، دانشجویانی که در سال‌های اخیر با آن‌ها پایان‌نامه داشتند به این خانم جهت پایان نویسی معرفی می‌کردند.

در سال‌های اخیر ارتباط نزدیک برخی سیاسیون و کارکنان رسمی ادارات تنکابن با سمیه جهت همین امر و کسب موفقیت در گذراندن مدارج علمی و نوشتن پایان‌نامه بود که اسامی این دانشجویان موفق محفوظ خواهد ماند.

"سمیه ع" در انتخابات 88 از فعالان سرسخت سران فتنه موسوی و خاتمی خائن بود و در تمام مدت تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دولت یازدهم در فضای مجازی به‌شدت جهت حمایت از فتنه گران و علیه جریان‌های انقلابی فعالیت می‌کرد تا اینکه سرانجام به سفارش جریان اصلاحات تنکابن، وی و "اسماعیل ص" که او نیز از فعالان ستاد روحانی بود در فرمانداری مشغول به کار شدند.

"اسماعیل ص" که پیش از آن در یک قلیان سرا در اسلام‌آباد تنکابن فعال در این عرصه بود، با ورود به فرمانداری (با قراردادی شدن نیروی شهرداری) به نیروی روابط عمومی تبدیل شد و اکنون مسئول دفتر فرماندار تنکابن می‌باشد!

"سمیه ع" نیز که عنوان مشاور اجتماعی را دارد، اکنون گزینه اصلی مسئولیت روابط عمومی فرمانداری ویژه تنکابن است.

 

 

 

 

 

سؤالی که از فرماندار محترم شهرستان تنکابن مطرح است؛

این است که حسینی جو که بارها در جلسات متعدد از فراجناحی بودن خود سخن گفته، در کجای میدان عمل، آن را نمایان ساخته؟! فرماندار تنکابن باید پاسخگوی افکار عمومی باشد که چرا این فرمانداری همچنان پاتوق فتنه گران است؟

هر گوشه و کنار فرمانداری به‌اصطلاح ویژه تنکابن را که زیر و رو کنید، جز یاران فتنه و اصلاحات را نمی‌یابید! امروز باید مسئولان ارشد سیاسی استان که وامدار رئیس‌جمهور اعتدال هستند پاسخ دهند که در دولت اعتدال و تدبیر نیروی اعتدالیون در فرمانداری تنکابن کجا هستند؟

چرا جوانان تحصیل‌کرده و کار بلد و انقلابی شهرستان در این نهادهای اساسی و حساس جایی ندارند؟! اما افرادی چون "سمیه ع" که (به شهادت عکس‌های مستند، بی‌پروا در اینستاگرام) آشکارا با نظام تقابل می‌کنند و در هر موضوعی موضع خلاف رهبری می‌گیرند، در رأس انتخاب‌های شماست؟!

 

از فتنه‌گران اعلام برائت کنید

 

جناب فرماندار!

آیا وقت آن نرسیده است که از فتنه گران اعلام برائت کنید تا خود متهم نشوید به تسامح و سهل‌انگار و یا خدایی ناکرده عناد با انقلاب و رهبر عظیم شان آن.

آقای فرماندار شما که در ظاهر دم از شهدا می‌زنید، چرا در عمل خلاف خواسته شهدا عمل می‌کنید و همیشه با فتنه گران و افرادی که با نظام و رهبری تضاد دارند، حشرونشر دارید؟!

بیایید نه در لفظ و لغت، بلکه در کردار و رفتار و عمل معتدل باشید و دل انقلابیون را به دست آوردید.

امروز بسیاری از انقلابیون سربازان "آتش به اختیار" رهبری و نظام‌اند و هر زمان که مسئولین به وظیفه قانونی و شرعی خود عمل نکنند، به‌حکم فرمانده کل قوا وارد میدان خواهند شد.

 

مگر یادتان رفته که فتنه انقلاب را تا لب پرتگاه برد و مقام معظم رهبری و مردم بر این موضوع حساس‌اند؟!

مقام معظم رهبری فرمودند:  "مسئله فتنه و فتنه گران، از مسائل مهم و از خطوط قرمز است، ۵ شهریور 1393"

و همچنین به مسئولان دستور دادند که: از افرادی که نامطمئن بودن خودشان را اثبات کردند، مطلقاً استفاده نکنید. ... همین‌هایی که در سال 88 آن بازی را راه انداختند، این‌ها با جمهوریت نظام جمهوری سلامی مخالفت کردند، ماه مبارک رمضان سال 1394

 

 رهبر انقلاب کماکان به فتنه 88 اشاره دارند زیرا فتنه یعنی انقلاب، بی انقلاب و یعنی حرکت برای نابودی دستاوردهای آن.

آیا شما یاری‌دهنده دشمنان نظام خواهید بود یا ردای سربازی ولایت را برتن خواهید کرد؟!

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
رسولی
پنجشنبه ۲۰/مهر/۱۳۹۶ ۲۳:۳۳:۲۷
شما که ادعای انقلابی گری دارید چرا اخلاق رو زیر پا می گذارید؟ شما که جرات انتشار فامیلی نویسنده تهمت زن و مهمل گوی این مقاله را ندارید از انقلابی بودن حرف نزنید
 
نام شما
جمعه ۲۱/مهر/۱۳۹۶ ۱۹:۵۳:۲۴
متاسفم برای شما، برای طرز فکر شما که مردم رو متهم می کنید.... از خدا بترسید که عذابی سخت منتظر شماست... شما مثلا اصول گرا هستید ولی خودتون اصول اخلاقی را زیر سوال می برید!!!!
 
محمد
یکشنبه ۳۰/مهر/۱۳۹۶ ۰۹:۰۵:۴۶
چقدر این گروه طلب کار هستند کشور را تا مرز شکست پیش بردن الان هم طلب کار تر از همیشه حرف می زنند دیگر فرزندان خمینی نمی گذارند کشور به دام فتنه گران بیفتد
 
نام شما
چهارشنبه ۰۶/دی/۱۳۹۶ ۲۲:۰۸:۵۴
الحق و الانصاف، جای شهید و جلاد عوض شده!!! یک عده در سال 88 کشور رو تا لبه ی پرتگاه پیش بردند، حالا از موضع طلبکارانه حرف میزنند!! نتانیاهو میگه سرمایه ما در ایران اصلاح طلبان هستند، بازم برخی از دوستان به این حمایت افتخار می کنند! اصلاً اصولگرایی و اصلاح طلبی به کنار! عقل و وجدان و انصاف چی میشه؟!! اسم نویسنده مقاله را میخوای چکار؟ فرض کن حسینقلی خان! به حرفش توجه کن. اگه جواب مستدل و معقول و منطقی داری بگو. اون خانم در اغتشاشات فتنه 88 دخیل نبود؟!
 
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه