حجت‌الاسلام رجبی:

آل سعود و آل خلیفه بدانند سرنوشت آنها بهتر از داعش نیست/ نیروهای مقاومت در جامعه جهانی سرافراز هستند

شناسه خبر: ODIwMjk /

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: مزدوران منطقه و آل سعود و آل خلیفه بدانند سرنوشت آنها بهتر از داعش نیست و اگر به مسیر حمایت از داعش و توطئه‌ها و مزدوری برای آمریکا ادامه دهند دیر یا زود سرنوشتی مانند داعش خواهند داشت.

تنکابن24، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمود رجبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم ضمن تبریک پیروزی جبهه مقاومت بر فتنه تکفیری اظهار کرد: با این پیروزی فتنه پیچیده آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه اسلام و نظام جمهوری اسلام در مرحله نظامی به پایان رسید.

وی خاطرنشان کرد: با وجود اینکه آمریکا، صهیونیست‌ها و مزدوران در منطقه فکر می‌کردند با این توطئه می‌توانند نظام اسلامی را از پا درآورند ولی با امدادهای الهی، تدبیر رهبری، فداکاری رزمندگان مدافع حرم و نیروهای مقاومت بساط این گروه تروریستی ضد بشری و ضد اسلامی برچیده شد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه این نوع سرانجام برای داعش درس عبرتی برای آمریکا، صهیونیست‌ها و مزدوران در منطقه است گفت: آنها باید بدانند در مبارزه با نظام جمهوری اسلامی و جریان حق همانطوری که قرآن می‌فرماید مانند خانه عنکبوت هستند که استواری ندارند و سرانجام حق بر باطل پیروز می‌شود.

وی عنوان کرد: اکنون باید توجه داشته باشیم که با این سرنوشتی که برای داعش و جریانی که برای جبهه مقاومت پیش آمد اقتدار نظام جمهوری اسلامی و جریان مقاومت برای جامعه بین‌الملل به اثبات رسید و در ادامه تلاش‌های مذبوحانه‌ای در جریان کردستان عراق یا جریان سعد حریری و امثال بیانیه اتحادیه عرب صورت گرفت تا توجه‌ها را از این پیروزی به مسائل دیگر جلب کنند.

رجبی با بیان اینکه امروز نیروهای مقاومت در جامعه جهانی سرافراز هستند، گفت: این جریان مقاومت و نظام جمهوری اسلامی است که دست برتر خود را در عرصه بین‌الملل و به ویژه در منطقه به ظهور و بروز می‌رساند و باید از این فرصت مسؤولان در مذاکرات بین‌الملل و تعاملات سیاسی بهره‌برداری لازم را داشته باشند و باید بدانیم در هر بخشی در مسیر دفاع از حق قدم برداریم خداوند پشتیبان جریان حق است و تمام توطئه‌های دشمن خنثی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر در هر مکانی ولایت، رهبری و بیانات ایشان نصب‌العین قرار گیرد پیروزی از آن ما است، باید از خداوند، رهبر معظم انقلاب و از همه نیروهای فعال در این عرصه مانند سردار قاسم سلیمانی، سید حسن نصرالله و نیروهای مدافع حرم تشکر کنیم.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اهمیت باور به حرکت در مسیر رهنمودهای رهبری و یاری مستضعفان در معادلات سیاسی در دستیابی به پیروزی گفت: همان‌گونه که رهبری فرمودند باید با عزت و اقتدار در صحنه بین‌الملل ظاهر شد و ساده‌لوحانی که تصور می‌کردند با اعتماد به آمریکا، مذاکرات و رایزنی با آنها می‌توانند مشکلات را حل کنند بدانند جز خسارت نتیجه‌ای ندارند و اعتماد به رهنمودهای رهبری، اتکا به خدا و نیروهای مردمی می‌تواند راهگشا باشد.

وی ضمن بیان هشداری به مزدوران منطقه گفت: آل سعود و آل خلیفه بدانند سرنوشت آنها بهتر از داعش نیست و اگر به مسیر حمایت از داعش و توطئه‌ها و مزدوری برای آمریکا ادامه دهند دیر یا زود سرنوشتی مانند داعش خواهند داشت و از درون متلاشی می‌شوند.

انتهای پیام/ی

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه