گلایه امام‌جمعه جویبار از نحوه برکناری مدیران

شناسه خبر: ODM0MTI /

امام‌جمعه شهرستان جویبار با گلایه امام‌جمعه جویبار از نحوه برکناری مدیران، گفت: باید نحوه برکناری یا جابه‌جایی مدیران محترمانه و در شأن آن مسئول باشد.

تنکابن24 به نقل از جویباران، حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلی‌زاده در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار با گلایه از برکناری برخی از مدیران این شهرستان، اظهار کرد: به جابه‌جایی مدیران که در چه زمان و با چه ملاکی انجام می‌شود کاری ندارم ولی شایسته نیست مدیری که چند سال در شهرستانی است بدون تجلیل و قدردانی و در سکوت برود. 

وی با بیان اینکه همه مدیران و مسئولان از نیروهای انقلابی هستند، افزود: باید نحوه برکناری یا جابه‌جایی مدیران محترمانه و در شأن آن مسئول باشد. 

امام‌جمعه جویبار تأکید کرد: مدیری که در یک شهرستان موفق عمل کرده است باید به جایگاه بالاتری منصوب شود نه اینکه به درجه پایین‌تری سقوط کند. 

نادعلی‌زاده با اشاره به اینکه همه مدیران یک روزی باید این پست را ترک کنند، عنوان کرد: مدیر چه موفق بوده یا نبوده، بهتر است مسئولان شهرستان در زمان جابه‌جایی از او قدردانی کنند. 

وی هشدار داد: برخی از گزارش‌ها نادرستی علیه مدیران داده می‌شود، کسانی که این گزارش‌ها را می‌فرستند و با آبروی مؤمنی بازی می‌کنند باید در روز قیامت پاسخگو باشند. 

امام‌جمعه جویبار در بخش دیگری از سخنان گفت: ما به دشمن خود بدبین نیستیم بلکه دشمن بد است و صحبت‌های رهبر معظم انقلاب در مورد آمریکا برای ما عین‌الیقین شد. 

نادعلی‌زاده در پایان بیان کرد: آمریکا پس از شکست در یک نقطه‌، به‌نقطه دیگری می‌رود تا به‌نظام جمهوری اسلامی ایران صدمه بزند.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه