نائب‌رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس:

محدودسازی جریان‌های فکری تصوری باطل است/ فعالیت تشکل‌های دانشجویی از نشانه‌های پویایی دانشگاه است

شناسه خبر: ODM0ODM /

نائب‌رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی به نقش مهم تشکل‌های دانشجویی در پویایی فعالیت‌های دانشگاه اشاره کرد و گفت: ایجاد دموکراسی با محدود ساختن جریان‌های فکری تصوری باطل است.

تنکابن24، رضا کریمی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: هیچ فرد یا گروهی اجازه محدود کردن جریان‌های فکری در دانشگاه‌ و محیط‌های علمی را نداشته و می‌بایست شرایط آزاداندیشی و فعالیت جریان‌های فکری احزاب در دانشگاه‌ها مهیا شود.

وی به نقش مهم تشکل‌های دانشجویی در پویایی فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی اشاره کرد و افزود: ایجاد دموکراسی و آزادی با محدود ساختن جریان‌های فکری تصوری باطل بوده و دستیابی به مردم‌سالاری دینی، فرهنگ و تمدن اسلامی و آزادمحوری را محدود خواهد کرد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کسب موفقیت ورزشکاران اردبیلی در آوردگاه‌های مهم جهانی، تصریح کرد: موفقیت مجید فرزین، سعید علی‌حسینی و سعید قربان‌زاده در رقابت‌های جهانی وزنه‌برداری و هنرهای رزمی نشان از توانایی و ظرفیت بالای ورزشکاران استان داشته و مطمئنا با توجه بیشتر به جوانان شایسته استان کسب موفقیت‌های بیشتری را از فرزندان سبلان شاهد خواهیم بود.

کریمی توجه به استعدادیابی ورزشکاران در سنین پایه را بسیار مهم دانست و گفت: مسؤولان ورزشی می‌بایست به بهره‌گیری از مربیان کارآزموده و باتجربه در شناسایی و هدایت استعدادهای ورزشی جوانان توجه ویژه‌ای داشته باشند تا ماحصل این اقدام معرفی قهرمانان و مدال‌آوران بیشتری در رقابت‌های مختلف ملی باشد.

وی از برگزاری جلسه‌ای با دهیاران و اعضای شورای روستای شهرستان سرعین خبر داد و تصریح کرد: از محورهای اصلی برگزاری این جلسه، اخذ مجوز نصب 50 دکل آنتن‌دهی از وزارت ارتباطات، بررسی طرح‌های گردشگری و استفاده از تسهیلات 6 درصدی اشتغال‌زایی روستایی و آبیاری تحت فشار مدرن در برخی روستاها است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی ضرورت توجه به مشکلات روستائیان را یادآور شد و ادامه داد: از دیگر برنامه‌های در دست اقدام برای برطرف‌سازی نیازهای روستاها توسعه شبکه‌های آبی، سد آبی، اجرای طرح‌ هادی، اهمیت دادن به ورزش‌ روستایی و ساخت سالن‌های ورزشی، کتابخانه، مخزن آب و آسفالت روستایی است.

انتهای پیام/چ

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه