نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد:

با درایت جمهوری اسلامی ایران جنگ با داعش به پایان رسید/ باید با ارتقای فرهنگ ناب بسیجی در حوزه اقتصادی نیز پیروز شویم

شناسه خبر: ODMzNTA /

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد گفت: آنچه در جنگ و انقلاب ما را پیروز کرد فرهنگ ناب بسیجی بود. این فرهنگ یعنی حل شدن در مردم و به دنبال منافع شخصی نبودن. امروز ما باید با ارتقای این فرهنگ کاری کنیم تا در حوزه اقتصادی نیز بتوانیم پیروز شویم.

به گزارش تنکابن24، شمس الله شریعت‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ما پیرامون پیروزی اخیر جبهه مقاومت بر داعش، اظهار کرد: اگر انسان‌های دین‌باوری باشیم و قربت الی الله حرکت کنیم، همواره می‌توانیم بر باطل پیروز شویم.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی خواهان انشقاق بین مسلمین بود، افزود: این توطئه به همت درک درست فتنه از سوی رهبر معظم انقلاب، آیت‌الله سیستانی و انسان‌های ایثارگر و دین‌باور خنثی شد.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه رزمندگان جبهه مقاومت با فداکاری و ازخودگذشتگی و هدایت میدانی سردار سلیمانی توانستند این افتخار را کسب کنند، گفت: اگر این اتفاق در خاک کشورهای دیگر رخ نمی‌داد باید این جنگ در داخل کشور خودمان روی می‌داد اما با درایت جمهوری اسلامی ایران، این جنگ با موفقیت در خارج از مرزمان به پایان رسید.

این مسئول با بیان اینکه عده‌ای از روی بی‌اطلاعی و جهل و عده‌ای نیز باهدف در ابتدای کار از این شیوه بهانه‌گیری می‌کردند، متذکر شد: قطعاً این‌ها بی‌اطلاع از کم و کیف موضوع بودند.

شریعت نژاد در پایان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری همواره بر دو موضوع اقتصاد و فرهنگ تأکیددارند، تصریح کرد: آنچه در جنگ و انقلاب ما را پیروز کرد فرهنگ ناب بسیجی بود. این فرهنگ یعنی حل شدن در مردم و به دنبال منافع شخصی نبودن. امروز نیز ما باید با ارتقای این فرهنگ کاری کنیم تا در حوزه اقتصادی هم بتوانیم پیروز شویم.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه