عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی:

پایبندی کامل دولت به اقتصاد مقاومتی رمز عبور از مشکلات اقتصادی است

شناسه خبر: ODg1MDk /

عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، پایبندی کامل دولت به اقتصاد مقاومتی را رمز عبور از مشکلات اقتصادی کنونی عنوان کرد.

 تنکابن24 به نقل از مرکز خبر حوزه، حجت‌الاسلام محمد ملک‌زاده با اشاره به اینکه دشمنی آمریکا با نظام و ملت ایران، تمام‌شدنی نیست، اظهار داشت: تشدید تحریم‌ها همواره یکی از راهبردهای شیطان بزرگ در مواجهه با ملت ایران بوده است و آن‌ها می‌کوشند که با فشارهای اقتصادی و سیاسی و تهاجم فرهنگی ما را شکست دهند اما در حدود چهار دهه اخیر بارها از انقلاب اسلامی ایران شکست و سیلی خورده‌اند.

وی با اشاره به اینکه ما در زمینه اقتصادی در کشور دچار مشکلات عدیده‌ای هستیم، گفت: همان‌طور که مقام معظم رهبری نیز فرمودند اگر به اقتصاد مقاومتی عمل شود وضعیت اقتصادی ما بهتر شده و شاهد رونق تولید و اشتغال خواهیم بود.

عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با بیان اینکه دشمنان در اغتشاشات اخیر، خباثت خود را بار دیگر نشان دادند، افزود: در قضایای اخیر دشمنان خیلی آشکار و صریح به جدال با ملت و نظام اسلامی آمدند و با تحریک برخی از جاهلان و البته ضدانقلاب کوشید که به خیال خود فضای کشور را متشنج و بحرانی کند که البته به لطف الهی سنگشان به تیر خورد و بار دیگر شکست خفت باری داشتند.

وی با بیان اینکه حضور گسترده مردم در محکومیت جنایت اغتشاش‌گران و حمایت فراگیر از نظام اسلامی در فتنه اخیر به معنای نادیده گرفتن مطالبات به حق مردم در زمینه‌های معیشتی و اقتصادی نیست، گفت: وضعیت اقتصادی موجود در کشور به هیچ وجه در شأن مردم ما نیست، بنابراین دولتمردان و مسؤولان موظف هستند که به مطالبات مردم بها داده و همه تلاش خود را مصروف بدارند تا مردم کمتر سختی معیشتی داشته باشند.

انتهای پیام/ی

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه