مدیر بندر امیرآباد خبر داد

اختصاص 4 میلیارد برای تکمیل پروژه جاده گهرباران/ جاده رستم‌کلا فروردین 97 کلنگ‌زنی می‌شود

شناسه خبر: OTA4NTI /

مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد گفت: پروژه جاده گهرباران میاندورود از سه راه پنبه‌چوله به طول چهار کیلومتر با اعتبار 4 میلیارد تومان تعریض و آسفالت می‌شود.

تنکابن24 به نقل از میانخبر، ظهر امروز با حضور محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندورود، سیاوش رضوانی مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد، فرماندار میاندورود و مسئولان محلی و منطقه‌ای کلنگ تعریض و آسفالت جاده گهرباران از سه راه پنبه‌چوله به طول چهار کیلومتر زده شد.
 


مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در حاشیه این مراسم با بیان اینکه در سال گذشته 10 کیلومتر از فرودگاه تا سه‌راه پنبه‌چوله روکش آسفالت انجام دادیم، اظهار کرد: کار ما در دریا است اما به‌دنبال بالا بردن زیرساخت‌های بندر هستیم و این یک موضوع اجتماعی نیز است که مورد تاکید وزیر راه قرار گرفت تا ما هم در این موضوع سهم داشته باشیم.

سیاوش رضوانی افزود: در ادامه پروژه قبلی در این مسیر از سه راه پنبه‌چوله به طول چهار کیلومتر با اعتبار 4 میلیارد تومان تعریض و آسفالت می‌شود.

رضوانی تصریح کرد: امیدواریم با این کار تصادفات در این مسیر کمتر شود و همچنین کشاورزان و ساکنین منطقه بتوانند از آن بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه دو طرف جاده باید تعریض و هم سطح جاده شود و برای این‌کار پیمانکار تعیین شده و از امروز کار خود را شروع خواهد کرد، گفت: قرارداد ما برای تکمیل پروژه 15 ماه است و به‌دنبال آن هستیم که کار به درستی انجام شود.

رضوانی درباره سابقه بندر امیرآباد در ساخت جاده، اظهار کرد: تعریض و آسفالت جاده در گذشته از رستم‌کلا به کمربندی بهشهر به طول 12 کیلومتر و با اعتبار 16 میلیارد تومان انجام شد و هشت کیلومتر دیگر در 20 فروردین کلنگ آن را می‌زنیم تا مشکلات آن منطقه هم حل شود.

 


نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه