دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه مازندران:

نفوذ تفکر اشرافی مانع تحقق عدالت در جامعه است

شناسه خبر: OTEwODU /

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه مازندران گفت: نفوذ تفکر اشرافی‌گری و نیز وجود مسئولان نجومی‌بگیر و اشرافی در بدنه قوا مانع تحقق عدالت و آزادی در جامعه است.

تنکابن24 به نقل از بلاغ، مهدی مشایخ در گفت‌وگویی اظهار کرد: نزدیک به چهل سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد، اما همچنان در برخی از بخش‌ها دچار ضعف هستیم. 

وی بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران در این بازه زمانی نیازمند بازخوانی، بازتعریف و نیز بازسازی برخی اهداف خویش مانند تحقق عدالت و آزادی در جامعه است و جریان دانشجویی در این مهم نقش به‌سزایی دارد.  

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه مازندران تصریح کرد: نفوذ تفکر اشرافی‌گری از زمان "دولت سازندگی" و نیز وجود مسئولان نجومی‌بگیر و اشرافی در بدنه قوا، این ضعف را به کشور وارد کرده است.  

این مسئول با تاکید بر لزوم برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی و اجتماعی، یادآور شد: شفاف‌سازی قوه قضاییه نسبت به برخی جرایم بزرگ در کشور، که از جانب افراد شاخص و شناخته شده انجام می‌گیرد، ضعیف و نیازمند اصلاح است. 

مشایخ افزود: قوه مجریه  کشور کارایی لازم را از خود بروز نداده است و برخی وزیران نجومی‌بگیر و ناکارآمد آن همچون وزیر راه و شهرسازی، که عملکرد ضعیف وی را در زلزله کرمانشاه و همچنین واقعه  تصادف قطار محور مشهد ـ تبریز دیدیم، امیدهای مردم را تبدیل به یأس کرده است. 

وی اظهار کرد: در حال حاضر جای ولی نعمت و خادم در کشور تغییر پیدا کرده است و برخی از مسئولان خود را ولی نعمت مردم و ملت را خادم خویش می‌دانند. 

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه مازندران در پایان گفت: با این وضعیت نباید انتظار بازخوانی اهداف انقلاب را از برخی مسئولان اشرافی، غیرمردمی و غرب دوست در راس کار را داشت.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه