می‌خواهند با کارهای کثیف به بعضی تیم‌ها ضربه بزنند

قدرت هوادار ما از پول بعضی‌ها بیشتر است!

شناسه خبر: OTI0NTU /

مربی نساجی می‌گوید بعضی‌ها زیبایی‌های فوتبال را از بین می‌برند.

تنکابن24 به نقل از مازند اسپرت (مازند ورزش)،نساجی مازندران با دو بردی که اخیرا در لیگ یک به دست آورد، به جمع مدعیان صعود بازگشته است. این تیم امیدوار است در هفته های باقی مانده بتواند نتایج خوبی بگیرد و در نهایت میهمان لیگ برتر شود. مهدی هاشمی نسبت دستیار جواد نکونام اما احساس می کند عده ای قصد دارند به نساجی ضربه بزنند. او در این باره می گوید: «ما با کسی کاری نداریم، فقط کار خودمان را می کنیم. نه درباره کادر فنی و نه درباره وضعیت باشگاههای دیگر اظهار نظر می کنیم ولی عده ای دنبال به هم زدن آرامش نساجی هستند و این هم دلیل دارد چون این تیم را یک خطر برای خود می دانند.»
هاشمی نسب در ادامه کمی شفاف تر صحبت می‌کند: «کادر فنی نساجی بیدی نیست که با این بادها بلرزد. کسانی که می خواهند ذهن کادر فنی و تیم ما را بهم بریزند، ظاهرا ما را نمی شناسند. نکونام هم سال های سال است در این فوتبال کار کرده و جزو سرمایه های ماست. کسانی که تازه به فوتبال آمده اند و تصور می کنند با پول همه چیز خریدنی است، نمی توانند تیم ما را بهم بریزند. قطعا ما در نساجی تنها نیستیم. هواداران پرشور هم پشت تیم هستند. قدرت هواداران ما از بیشتر از پول هایی است که بعضی ها خرج می کنند!»
هفته های پایانی لیگ یک همواره پر سر و صداست. این روزها داستان های زیادی درباره فعالیت های زیر پوستی بعضی باشگاهها و افراد شنیده می شود. وقتی از هاشمی نسب در این باره سوال می کنیم پاسخ می دهد: «متاسفانه بعضی ها اجازه نمی دهند فوتبال راه خودش را برود. اگر شما واقعا فوتبالی باشید، می دانید با تلاش فراوان می توانید به چیزهایی که می‌خواهید برسید. بعضی ها دور روز است آمده اند و می خواهند با کارهای کثیف به بعضی تیم ها ضربه بزنند و خودشان را بالا بکشند. به نظر من اگر با چنین کارهایی به موفقیت هم برسند، ارزشی ندارد و شک نکنید موفقیت های چنین تیم هایی پایدار نیست. امیدوارم فدراسیون فوتبال بیشتر پیگیر این مسایل باشد. می دانیم آقای تاج و همکارانش دنبال این هستند که مشکلات رفع شود ولی متاسفانه در بدنه این فوتبال آدم هایی هستند که رخنه کرده اند و زیبایی های فوتبال را از بین می برند.»

خبرآنلاین

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه