ابرهارد شولتز کتاب «دشمنی با اسلام و نژادپرستی سازمانی» را نوشت

شناسه خبر: OTI0OTQ /

ابرهارد شولتز، وکیل حقوق بشر است و تجربیات زیادی از سرکوب و از بین رفتن سیستماتیک حقوق دموکراتیک مسلمانان پس از حملات 11 سپتامبر و به بهانه مبارزه با تروریسم در نیوبورک دارد. از این رو کتاب «دشمنی با اسلام و نژادپرستی سازمانی» را به تازگی تالیف کرده است.

 تنکابن24 به نقل از خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، ابرهارد شولتز، وکیل حقوق بشر است و تجربیات زیادی از سرکوب و از بین رفتن سیستماتیک حقوق دموکراتیک مسلمانان پس از حملات 11 سپتامبر و به بهانه مبارزه با تروریسم در نیوبورک دارد.

به گفته او، از آن زمان نوع خاصی از نژادپرستی در جوامع بیشتر شده است. مستندات او از یک دهه کار به عنوان وکیل حقوق بشر مشخص می‌کند که این «نژادپرستی سازمانی»نقش مهمی در شکل‌گیری شورش‌های ضد مسلمانان دارد که در طبقات مختلف سیاسی، در میان جامعه، نخبگان و راست‌گرایان گسترش یافته است. پرتاب مواد آتش‌زا، تهدید به مرگ و اعمال خشونت‌آمیز تنها نشانه‌هایی از پیشرفت‌های خطرناک در دموکراسی ما است.
جلوگیری از آنها در سطح قانونی دشوار است، اما نباید ناامید شد. فقط آموزش بهتر، نزدیک شدن به استانداردهای قانونی بین‌المللی، افزایش تعامل و شبکه‌سازی میان نیروهای مخالف نژادپرستی می‌تواند مانع از انفجار نژادپرستی و خشونت شود.
او کتاب «دشمنی با اسلام و نژادپرستی سازمانی» در سال 2018 به زبان آلمانی و در 222 صفحه منتشر شده است.

انتهای پیام/

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه