رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه:

خبرگزاری فارس قابلیت لیدری در مازندران را دارد/ اجرای سه‌شنبه‌های خبری در سوادکوه

شناسه خبر: OTI2MjM /

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اعلام اینکه خبرگزاری فارس این قابلیت لیدری خبری در استان را دارد، گفت: همراهی و همدلی که نماینده خبرگزاری فارس در سوادکوه ایجاد کرد قابلیت تعمیم استانی را دارد.

  تنکابن24 به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سید‌یوسف موسوی‌شیخ در همایش فصلی خبرگزاری فارس استان مازندران در سوادکوه اظهار کرد: آنچه که برای ما در نظام سرمایه و اصل است باید تقویت‌ شود و وظیفه داریم در راستای مفاهیم فرهنگی قلم و قدم بزنیم.


وی با اعلام اینکه از زمان حضور در شهرستان بحث همدلی و همراهی بین اصحاب رسانه مد‌نظر بود، گفت: سه‌شنبه‌های خبری در شهرستان سوادکوه اجرایی شده است و مسؤولان در این نشست حضور دارند.


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی، خاطر نشان کرد: این موضوع باید در جامعه نهادینه شود که مسؤولان و رسانه‌ها در کنار هم، مشکلات مردم را پیگیری کنند و این علاقه‌مندی در این شهرستان وجود دارد.


وی با اعلام اینکه خبرگزاری فارس این قابلیت لیدری خبری در استان را دارد، گفت: همراهی و همدلی که نماینده خبرگزاری فارس در سوادکوه ایجاد کرد قابلیت تعمیم استانی را دارد.


موسوی اضافه کرد: اقدام در راستای اهداف نظام و تقویت همدلی در بین گفتمان‌های مختلف اقدامی است که در سوادکوه توسط نماینده خبرگزاری فارس ایجاد شده است.


انتهای پیام/86004/ج

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه