مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا مازندران:

دشمن توان مقابله با ایران را ندارد/ گردن دشمن را می‌شکنیم

شناسه خبر: OTU0MTI /

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه دشمن توان مقابله با ما را ندارد، گفت: دشمن اگر می‌توانست حمله به کشور را از دیروز به امروز و امروز به فردا واگذار نمی‌کرد.

تنکابن24، حجت‌الاسلام یدالله غلامی پبش از ظهر امروز در همایش بصیرتی نخبگان استان مازندران با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: بسیاری از صنایع ما در پیش از انقلاب اسلامی وابسته به خارج از کشور بوده است، به همین دلیل در مواقع حساس دست ما زیر سنگ آمریکا بوده است.

وی با اشاره به مشکلاتی که در ابتدای دوران دفاع مقدس در کشور داشتیم، تصریح کرد: در شروع جنگ به دلیل وابسته بودن صنایع نظامی کشور امکان استفاده از سلاح‌های موجود در کشور نبوده است.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلای مازندران خاطرنشان کرد: در ابتدای دوران دفاع مقدس از ظرفیت هواپیمایی و موشکی کشور نتوانستیم استفاده کنیم به این دلیل که صنایع دفاع ما وابسته به غرب بوده و حتی آموزش‌ها هم برای ما بسیار محدود بوده است.

این مسئول یادآور شد: در حال حاضر دشمن در جنگ سایبری از ما هراس دارد و پهبادهای دشمن در هوا مورد هدف قرار گرفته است.

غلامی با اعلام اینکه دشمن توان مقابله با ما را ندارد، گفت: دشمن اگر می‌توانست حمله به کشور را از دیروز به امروز و امروز به فردا واگذار نمی‌کرد.

وی ادامه داد: دشمن می‌داند که 15 کیلومتری جو پهباد پیشرفته دشمن با لیرز ساقط شده است، دشمن بیشتر به قدرت دفاع ما اشرافیت دارد به همین دلیل وارد جنگ با ما نمی‌شود.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران اضافه کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی بسیار زیاد است که باید به مردم منتقل شود، در عرصه‌های سازندگی و دفاعی بیش از چهار میلیون طرح در کشور اجرا شده است.

این مسئول ادامه داد: پیشرفت‌ها در کشور در هر زمینه ایجاد شده است، پیشرفت‌های کشور با وجود جنگ هشت ساله، تحریم‌ها به دست آمده است، در حال حاضر که این همه از مشکلات حرف می‌زنیم بر اساس آمارهای جهانی رتبه 18 اقتصاد دنیا را در اختیار داریم.

غلامی یادآور شد: بی‌تدبیری برخی از مسئولان و فشارهای دشمن زمینه‌ساز شده است تا در عرصه اقتصادی به مردم فشار وارد شود.

وی خاطر نشان کرد: در این گردنه هم گردن دشمن را می‌شکنیم و انقلاب اسلامی ایران را پیروز به سرمنزل مقصود می‌رسانیم.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران گفت: امام راحل وعده داد که انقلاب اسلامی به انقلاب امام مهدی(عج) متصل می‌شود.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه