فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد

دستگیری سارقان حرفه‌ای منازل و ویلای خالی از سکنه

شناسه خبر: OTU0MTM /

فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری 2 سارق حرفه ای منزل و ویلای خالی از سکنه با 77 فقره سرقت در محمود آباد خبر داد.

تنکابن24، سردار سید محمود میرفیضی در گفت‌وگو با خبرنگار ما،گفت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد منزل در سطح شهرستان محمود آباد، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

وی با اشاره به این که عمده این سرقت‌های در بخش سرخرود این شهرستان به وقوع پیوست، تصریح کرد: در اجرای این ماموریت، ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌ای همه جانبه موفق به شناسایی یک باند حرفه‌ای سرقت منزل در این شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی مازندران تصریح کرد: پس از هماهنگی قضائی، ماموران با تشکیل تیم‌های ویژه اطلاعاتی و عملیاتی موفق شدند، دو نفر از سرکرده‌های اصلی این باند و سه همدست آنان را دستگیر کنند.

این مسؤول اظهار کرد: متهمان که بکارگیری افرادی سابقه‌دار اقدام به سرقت منزل و ویلاهای خالی از سکنه در این شهرستان می‌کردند در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به 77 فقره سرقت اعتراف کردند.

میرفیضی از دستگیری یک مالخر اموال مسروقه در جریان رسیدگی به این پرونده خبر داد و گفت: در بازرسی از محل اختفای سرکرده‌های اصلی این باند یک دستگاه خودروی سرقتی و مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه کشف شد.

وی در ادامه با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند،ادامه داد: رعایت هشدارهای انتظامی، استفاده از ابزارهای ایمنی نظیر دزدگیر و قراردادن وسیله نقلیه در مکان های مناسب با استفاده از قفل و ابزارهای ایمنی مناسب از مهم‌ترین راهکارهای پیشگیری از سرقت به شمار می‌روند.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به نقش مشارکت‌های مردمی در حفظ و ارتقاء امنیت پایدار در جامعه گفت: تعامل و مشارکت مردم و سایر نهادهای اثر گذار با نیروی انتظامی در کاهش آسیب‌های اجتماعی منجر به ارتقاء احساس امنیت ، افزایش قابلیت پاسخگویی پلیس و استقرار نظم ، امنیت و آرامش در جامعه خواهد بود.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه