حواشی بعد از بازی خونه به خونه و ملوان بندر انزلی؛

ناری: هنوز چیزی برای این تیم به پایان نرسیده !

شناسه خبر: OTU0Mjg /

پس از اتفاقات پایان دیدار امید خونه به خونه و امید ملوان بندر انزلی، علی ناری سرپرست تیم امیدهای باشگاه خونه به خونه بیانیه ای صادر کرد.

تنکابن24، تیم امیدهای باشگاه خونه به خونه که در لیگ برتر ایران حضور دارد، در حالی به مصاف تیم ملوان رفت که در پایان فصل یکی از این دو تیم به لیگ دسته اول مسابقات سقوط خواهند کرد.

در پایان این دیدار، دو تیم به تساوی ۰-۰ رضایت دادند تا تکلیف دیگر تیم سقوطی این فصل در هفته آخر روشن گردد.

طبق شنیده های ما در بازی تیم امیدهای خونه به خونه، یک تماشاگرنما بعد از به فحاشی به داور و کمک داور این دیدار در پایان بازی وارد زمین بازی شده و جلو چشم هواداران و تعدادی از خانواده های بازیکنان، به سمت سرپرست، کادرفنی و بازیکنان این تیم رفته و با داد و بیداد انواع بی احترامی ها را نصیب آنها کرده است.

به همین دلیل علی ناری سرپرست تیم امیدهای باشگاه خونه به خونه بیانیه ای را در این رابطه منتشر کرده که در ادامه آن را می خوانید:

اینجانب علی ناری در فصل فوتبال سال جاری بعنوان سرپرست تیم امیدهای باشگاه خونه به خونه در لیگ برتر ایران مشغول به فعالیت هستم و با توجه به نزدیکی مسابقات به پایان راه، برای روشن ساختن اذهان عمومی خصوصا برخی از دوستانی که کم و کیف از هر طریقی نتایج این تیم را دنبال می کردند، بر خود وظیفه دانسته تا خلاصه وار حضور و چگونگی حمایتها ونتایج این تیم را به استحضار برسانم.

ابتدا به ساکن بایستی به عرض برسانم که بنده در ابتدای فصل فقط و فقط به دلیل کمک به این باشگاه و شخص حاج قاسم حسن زاده که در چند سال اخیر زحمات زیادی برای فوتبال این شهر کشیده است این مسئولیت سنگین را قبول نموده ام.

از آنجایی که تمامی فوتبال دوستان و هواداران عزیز بابلی در جریان هستند در فصل جاری باشگاه خونه به خونه به دلیل ناملایمتی مسئولان سیاسی و ورزشی وقت، قصد فروش امتیاز خود را داشته اما سرانجام بعد از کش و قوس های فراوان، حاج قاسم حسن زاده مالک این باشگاه به زعم دوستان و شخص بزگوار ایشان و آنچه که مبرهن بوده و هست، بخاطر مردم فهیم شهرستان بابل حاضر شد تا در مسابقات این فصل شرکت کند.

در این راستا تیم امیدهای این باشگاه هم از این قضیه مستثنی نبوده و به دلیل شروع تمرینات و بستن تیم در هفته اول مسابقات لذا در همان هفته اول در مقابل تیم نساجی مازندران حاضر نشده و ۳ امتیاز بازی را با نتیجه ۳ به ۰ به حریف واگذار کرد تا این تیم در هفته اول مسابقات در حال تست گیری باشد.

و در ادامه بعد از تست گیری های بعمل آمده توسط کادرفنی وقت، نفراتی که مد نظر سرمربی تیم بوده اند انتخاب و جذب باشگاه شده اند و تیم در هفته دوم مسابقات گام به میدان گذاشت.

بعد از هفته ها بازی و بهانه گیری های متعدد سرمربی وقت سرانجام در پایان هفته هفتم و روز قبل از اعزام تیم به جم برای بازی هفته هشتم، سرمربی وقت بنابر دلایلی که در صورت لزوم آن را هم بیان خواهم کرد، تیم را ترک کرده و تیمی را که نفرات آن را با تفکرات مدنظر خود بسته بود، رها نمود تا این تیم بدون یک مربی و تنها با حضور بنده (سرپرست) و یک عضو تدارکات راهی جم شود که منجر به باخت ۳ بر ۲ این تیم در مقابل تیم پارس جنوبی شد و این شروعی بود تا این تیم ۳ هفته آتی را نیز بدون حضور مربی در ادامه مسابقات شرکت کند و نتیجه آن هم ۳ باخت متوالی باشد.

ناگفته نماند عدم حضور حاج قاسم حسن زاده مرد سختکوش و مدیری لایق و زحمتکش ورزشی به جهت محرم الحسین و حضور در کربلای معلی فرصت انتخاب سرمربی جدید را از این تیم سلب نموده بود تا اینکه بعد از پایان مراسمات اربعین و برگشت حاج قاسم حسن زاده از کربلا، مجموعه باشگاه به این نتیجه رسید که با محمود تابی پیشکسوت و مربی بومی این استان و شهرستان بابل مذاکراتی را انجام دهند که خوشبختانه این مذاکره به سرانجام رسیده و طرفین بدون هیچگونه شرط و شروط خاصی و خیلی شفاف با شعار کمک و خدمت به ورزش بابل با یکدیگر به توافق رسیده اند.

محمود تابی با دستیارانش در تیمی حضور یافت که ۳ هفته مربی نداشت و ناخواسته هرج و مرج مدیریتی از نظر فنی در تیم رسوخ پیدا نموده بود و اما ماجرای دیروز پنجشنبه مورخ ۲۵ بهمن ۹۷ بازی هفته ۲۱ مقابل ملوان انزلی در بابل …

در روز معارفه آقای تابی، غیر از شخص ایشان و کمک مربی همراهشان و همچنین رئیس اداره ورزش و هیات فوتبال، افرادی حضور داشتند که یکی از آنها دیروز در نقش دایه مهربان تر از مادر ظاهر شده و در طول بازی از الفاظ زشتی در مقابل داور بازی استفاده کرده و در پایان بازی، بعد از ورود به زمین فوتبال به سمت اینجانب سرپرست تیم و کادرفنی و بازیکنان تیم آمده و انواع بی احترامی ها را انجام داده که اینجانب بعنوان سرپرست این تیم برخود واجب دانستم تا به این موضوع ورود کرده و در قامت حامی کادرفنی و بازیکنان این تیم ظاهر شوم، که با عکس العمل فیزیکی آقای به اصطلاح لیدر مواجه شده و اینجانب هم به دلیل حمایت از زحمات چندین ساله حاج قاسم حسن زاده مالک این باشگاه، مدیریت این تیم، کادرفنی و بازیکنان تا لحظه آخر به عمل آن فرد واکنش نشان داده و از حق این مجموعه دفاع کرده که در پایان با دخالت افراد حاضر در زمین همانند اکبر میثاقیان سرمربی تیم بزرگسالان این مسئله به پایان رسید.

اما چیزی که در این میان به گوش می رسد از دست رفتن آبروی مجموعه باشگاه است که از مالک، مدیر تیم، اینجانب بعنوان سرپرست باشگاه، کادرفنی با دانش و با شخصیت و بازیکنان توانمند که در معرض این بی احترامی ها قرار گرفتند، خصوصا بازیکنانی که تعدادی از این بازیکنان از گزینه های اصلی برای حضور در تیم بزرگسالان این باشگاه هستند.

حال روی اول صحبت های اینجانب با هواداران فهیم و فوتبالی شهرستان بابل می باشد که هنوز چیزی برای این تیم به پایان نرسیده و این تیم در رده دهم جدول ۱۲ تیمی قرار دارد که ۲ تیم در رده های ۱۱ و ۱۲ حذف می شوند که همچنان اختلاف امتیاز این تیم با تیم ملوان ۲ امتیاز بوده که در صورت پیروزی در مقابل تیم البدر بندرکنگ در هفته آخر بازیها این تیم با یاری حق در لیگ برتر ماندگار خواهد بود و در صورت کسب تساوی این تیم در هفته آخر و برد کمتر از ۳ گل تیم ملوان در مقابل تیم ذوب آهن در هفته آخر، همچنان تیم امیدهای خونه به خونه در لیگ برتر امیدهای کشور ماندگار می باشد. و خیلی از اما اگر های دیگر که روی خوش آن بیشتر با این تیم سازگار است.

و در ادامه لازم به بیان است که سرمربی قبلی این تیم با کسب ۸ امتیاز از هفت بازی تیم را تحویل داده و تیم بدون مربی در ۳ بازی و بدون امتیاز در این ۳ بازی در رده ۱۰ جدول قرار گرفته و کادرفنی جدید که تقریبا از نیم فصل این تیم را تحویل گرفته اند، از ۱۱ بازی انجام داده با کسب ۱۶ امتیاز در رده دهم جدولی قرار دارند که اگر جدول بازیها را تفکیک کنیم و از حضور کادر جدید به بعد جدول بنویسیم این تیم با کسب نتیاج عالی در رتبه ۴ جدول قرار میگیرد که اختلافش با تیم دوم فقط ۱ امتیاز می باشد.

برخود واجب میدانم که از طریق این رسانه از هواداران و مردم فهیم شهرستان بابل، کادرفنی با دانش، کاربلد، متشخص و تحصیلکرده و بازیکنان مستعد و توانمندی که هرکدام از آنها توان حضور در تیم های بزرگ را در آینده دارند، به خاطر اتفاقات بوجود آمده در پایان بازی دیروز به عنوان نماینده باشگاه عذرخواهی نمایم. و تنها خواهش بنده بعنوان سرپرست این تیم از آن ها این است که در چند روز باقی مانده تمامی تلاش و تمرکز خود را به کار گیرند تا در پایان مسابقاتی که یک هفته از آن باقی مانده است، شرمنده مالک محترم باشگاه و مرد دلسوز ورزش بابل و همچنین هوادارن فهیم نشوند تا تاوان ندانم کاری یک مربی بی تعهد سابق و یک فرد تماشگرنما را ندهند.

فرد تماشاگرنما فردی است که در سال اول حضور اکبر میثاقیان و در فصل قبل، حضور جواد نکونام در این باشگاه را به چالش کشیده و در مقطعی از سال با مالک باشگاه درگیر شده است. این باشگاه در این چند سال چوب بی فرهنگی آن را نیز خورده و در سه سال پیاپی مانع از لیگ برتری شدن این تیم بزرگ بابلی شده است.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه