فرمانده سپاه شهرستان تنکابن:

امروز هدف دشمن تصرف مرزهای ایمانی جوانان ملت ما است

شناسه خبر: OTUwNTI /

فرمانده سپاه شهرستان تنکابن گفت: امروز هجمه سنگینی علیه ارزش‌ها، اعتقادات و اصولی که ما پایش ایستادیم و خون دادیم در دستور کار قرارگرفته؛ اگر در دهه اول انقلاب و سال ۶۱ هدف دشمن تصرف مرزهای خاکی خرمشهر بود، امروز هدف آنان تصرف مرزهای ایمانی جوانان خرمشهر، مرزهای اعتقادی و باورهای دینی ملت و جوانان ما است.

به گزارش تنکابن24، سرهنگ مهرداد بابایی در جمع نمازگزاران شهرستان تنکابن با اشاره به حماسه سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان اظهار کرد: به فضل الهی با مجاهدت و ایستادگی و مقاومت مردان و زنان این سرزمین و با رهبری پیامبرگونه امام بزرگوار باقدرت و صلابت و اقتدار نیروهای مسلح و هماهنگی بین ارتش و سپاه و بسیج و ایجاد قرارگاه‌های مشترک عملیات‌های بزرگی در نیمه دوم سال ۵۹ تا نیمه نخست سال ۶۱ انجام شد.

 

وی با اشاره به اینکه ازجمله عملیات‌ها عملیات فتح المبین و الی بیت‌المقدس در چند مرحله بود، افزود: درنهایت در ۳ خرداد سال ۶۱ این عملیات‌ها منجر به آزادسازی خرمشهر و بازگشت این شهر قهرمان به دامن کشور شد. خرمشهری که بعثی‌ها بر روی درودیوار آن نوشته بودند ما آمدیم که بمانیم اما به فضل الهی وعده حق محقق شد و آیه ان تنصرالله ینصرکم تفسیر شد و دوباره خرمشهر آزاد شد.

 

فرمانده سپاه شهرستان تنکابن با اشاره به سخنان حضرت امام در خصوص آزادسازی خرمشهر که فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد و فتح خرمشهر فتح خاک نبود بلکه فتح ارزش‌ها بود؛ متذکر شد: ما باید به فتح خرمشهری توجه کنیم که حضرت آقا خطاب به جوانان این سرزمین فرمودند، خرمشهرها در پیش داریم نه به مشابه آن خرمشهری که ویرانی و خرابی داشته باشد بلکه برعکس آبادانی دارد اما این فتح نیاز به تقوا، هوشمندی و بصیرت دارد.

 

این مسئول اضافه کرد: بعد از جنگ تحمیلی تاکنون آمریکایی‌ها لحظه‌ای دست از دشمنی و کینه‌توزی خود برنداشتند و با ایجاد بزرگ‌ترین و پرقدرت‌ترین جبهه‌های سیاسی، فرهنگی علیه جمهوری اسلامی با بسیج بی‌سابقه همه ابزارهای یک تهاجم فرهنگی از قبیل ماهواره، اینترنت، خبرگزاری‌ها، سازمان‌های بین‌المللی ضدانقلاب و فریب‌خوردگان داخلی حمله کردند.

 

بابایی یادآور شد: باید بدانیم امروز هجمه سنگینی علیه ارزش‌ها، اعتقادات و اصولی که ما پایش ایستادیم و خون دادیم در دستور کار قرارگرفته؛ اگر در دهه اول انقلاب و سال ۶۱ هدف دشمن تصرف مرزهای خاکی خرمشهر بود، امروز هدف آنان تصرف مرزهای ایمانی جوانان خرمشهر، مرزهای اعتقادی و باورهای دینی ملت و جوانان ما است.

 

وی با اشاره به جمله معروف فرمانده مظلوم خرمشهر سردار جهان‌آرا که گفت اگر شهر سقوط کرد نگران نباشید ما آن را دوباره پس می‌گیریم مراقب باشید ایمانتان سقوط نکند، تصریح کرد: امروز دشمن به مرزهای ایمانی ما حمله آورده تا ما را از درون متزلزل و متلاشی کند ما باید هوشیار باشیم.

 

فرمانده سپاه شهرستان تنکابن ادامه داد: امروز اتاق جنگ دشمن وزارت دفاع آمریکا نیست بلکه وزارت خزانه‌داری آن است که با ادامه تحریم‌های فلج‌کننده و گسترده علیه جمهوری اسلامی در حوزه اقتصادی به دنبال این است که هدفی را که در دهه اول انقلاب نتوانست به آن برسد به نحوی دیگر دنبال کند و نتیجه بگیرد.

 

این مسئول در پایان با تأکید بر اینکه همه ما باید گوش‌به‌فرمان ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای باشیم، گفت: حضرت آقا اقتصاد مقاومتی را به‌عنوان تنها راه برون‌رفت از مشکلات دانست و امسال را به‌عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نام‌گذاری کرد و ما باید این سخنان را همچون گوشواره آویزان کرده و عمل کنیم تا موجب رونق اقتصادی و شکوفایی تولید و ایجاد اشتغال برای جوانان شود.

 

 

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه