زمین خواری بی سر و صدا در تنکابن

شناسه خبر: OTUwNjk /

حمید منصور کیایی سخنگوی شورای شهر در همین رابطه گفت :علی رغم تصریح قانون مبنی بر آزاد سازی سواحل دریا، در اقدام نوظهور و غیر قابل توجیح در محوطه پشت شرکت نفت این تجاوز بی سر کوچه صدا صورت گرفته است.

تنکابن24 به نقل از تیتر امروز، در پی وصول گزارش های شهروند خبرنگاران مبنی بر ساخت و ساز غیر قانونی در حریم دریا و متعاقب آن حضور سر زده  مهندس حمید منصور کیایی عضو و سخنگوی شورای شهر تنکابن مشخص گردید

دیوار کشی  به طول 120 متر و به ارتفاع 1/80 و به ضخامت  حدود یک متر به فاصله حدود 10 متری از ساحل اسلام آباد تنکابن توسط شرکت نفت بدون اخذ مجوز از شهرداری طی 2 ماه گذشته صورت گرفت.

حمید منصور کیایی سخنگوی شورای شهر در همین رابطه به خبرنگار تیتر امروز  گفت :علی رغم تصریح قانون مبنی بر آزاد سازی سواحل دریا، در اقدام نوظهور و غیر قابل توجیح در محوطه  پشت شرکت نفت این تجاوز بی سر کوچه صدا  صورت گرفته است.

وی خاطر نشان کرد با پی گیری های بعمل آمده با حضور شهردار و عوامل تحت امر ، کار تخریب دیوار شروع شد .همچنین مقرر گردید ادامه عملیات عمرانی متوقف و تا حصول نتیجه از شورای اسلامی شهر هیچ اقدامی صورت نگیرد.

خاطر نشان می سازد هیچ گونه مستنداتی دال بر موافقت نهاد های ذیربط با احداث چنین سازه ای از سوی پیمانکار، مالک و یا مالکان احتمالی تا کنون به ایشان ارایه نگردید ه است.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه