امام‌جمعه شهرستان عباس‌آباد:

دولت باید بماند تا آواری را که بر دوش ملت قرارداده، بردارد

شناسه خبر: OTUxOTE /

امام‌جمعه شهرستان عباس‌آباد با بیان اینکه راه‌حل مشکلات کنونی استعفای دولت نیست، گفت: این دولت باید بماند تا آواری را که درست کرده و بر دوش ملت قرارداده، بردارد. باید به این دولتِ استخوان در گلو کمک کرد تا آواربرداری کند. هم دولت، هم سران اصلاحات و سلبریتی‌هایی که حمایت کردند باید پاسخگو باشند.

تنکابن24، حجت‌الاسلام سید مصطفی محمدی در جمع نمازگزاران شهرستان عباس‌آباد با اشاره به شکست مسلمین در جنگ احد اظهار کرد: آنچه امروز گریبانگیر جمهوری اسلامی و نظام مقدس انقلاب شده است، همان دلایل شکست مسلمین در جنگ احد است.

 

وی عدم اطاعت از فرماندهی و رهبر جامعه در آن روز را ازجمله دلایل شکست جنگ احد عنوان کرد و افزود: امروز هم همین عدم اطاعت از فرماندهی جامعه توسط برخی از افراد مشکلاتی را ایجاد کرد. رهبری بارها بر انتخاب اصلح و معیارهای آن تأکید داشتند و فرمودند باید کسانی انتخاب شود که از انقلاب اسلامی حفاظت و حراست کنند و دلسوز باشند و کار جهادی کنند.

 

امام‌جمعه شهرستان عباس‌آباد تصریح کرد: وقتی مردم ببینند که واقعاً مسئولین دلسوزند و شبانه‌روز کار و تلاش می‌کنند؛ حتی اگر موفق هم نشوند، مردم راضی‌اند و کمبودها را تحمل می‌کنند.

 

این مسئول با بیان اینکه دوران گفتاردرمانی تمام‌شده، خاطرنشان کرد: اکنون مرد عمل می‌خواهیم، نه اینکه در اوج مشکلات اقتصادی کشور با لباس آلمانی در توچال بگردید و دهن‌کجی کنید و دل مردم را بسوزانید.

 

حجت‌الاسلام محمدی غفلت مسلمین از نفوذ دشمن را دلیل دیگر شکست آنان عنوان کرد و افزود: مسلمین آن روز از تنگه احد غافل شدند. امروز هم اگر مراقب نفوذ دشمن نباشیم، شکست می‌خوریم.

 

وی یادآور شد: رهبری بارها فرمودند راه نفوذ اقتصادی دشمن را ببندید، گلوگاه‌های اقتصادی را حفظ کنید، نگاهتان به خارج کشور و کدخدا نباشد، گلوگاه‌های واردات و قاچاق بی‌رویه را مسدود کنید.

 

امام‌جمعه عباس‌آباد متذکر شد: مسئولین باید گوش شنوا داشته باشند و مشکلات و مطالبات مردم در حوزه‌های مختلف را به رسمیت بشناسند و نباید مشکلات را منکر شوند و بگویند حباب و سیاه نمایی است.

 

این مسئول حداقل خواسته ملت ایران را ترمیم کابینه به‌ویژه تیم اقتصادی دولت بیان کرد و افزود: آنچه در بازار اتفاق افتاد، ریشه در نابسامانی بازار و عدم نظارت دقیق و ولنگاری سوداگران اقتصادی داشت. هنوز که تحریم‌های موردنظر آمریکا بعد از خروج از برجام شروع نشده که عده‌ای گل به خودی زده‌اند!

 

محمدی راه‌حل مشکلات اقتصادی را مبارزه قاطع با مدیریت‌های سوداگرانه و اخلالگرانه در اقتصاد کشور دانست و با اشاره به سخنان رئیس قوه قضائیه گفت: اخلال در نظام اقتصادی کشور حکمش اعدام است ما در این قانون تردیدی نداریم اما باید اجرا شود و نه فقط گفته شود.

 

وی اضافه کرد: راه‌حل مشکلات کنونی استعفای دولت نیست. آنکه امروز فریاد استعفا و بررسی عدم‌کفایت رئیس‌جمهور را سر می‌دهد سه هدف دارد: رئیس‌جمهور را از پاسخ‌گویی دور کند، خود را از حمایت رئیس‌جمهور تبرئه کند، کشور را به آشوب بکشاند.

 

امام‌جمعه شهرستان عباس‌آباد در پایان گفت: این دولت باید بماند تا آواری را که درست کرده و بر دوش ملت قرارداده، بردارد. باید به این دولتِ استخوان در گلو کمک کرد تا آواربرداری کند. هم دولت، هم سران اصلاحات و سلبریتی‌هایی که حمایت کردند باید پاسخگو باشند.

 

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه